MB-Pneumatyka Rally Team


MB-PNEUMATYKA RALLY TEAM

JESTEŚMY SPONSOREM DRUŻYNY STARTUJĄCEJ W RAJDACH TERENOWYCH W KLASIE UTV.

Mb-Pneumatyka Rally Team

zdjęcie z rajdu terenowego

MB-Pneumatyka RallyTeam to drużyna sportowa startująca w rajdach terenowych, działająca pod patronatem i przy wsparciu naszej firmy.

Od początku współpraca  dobrze się układała, gdyż okazało się, iż mamy bardzo podobne podejście do wyznaczania i realizowania założonych celów. Małgorzata (właścicielka firmy)- o silnym charakterze i zdecydowanym, bezkompromisowym działaniu, Mateusz (kierowca rajdowy)-  z  ogromem młodzieńczego zapału i ambicji, które należało skierować na właściwe tory.

Zapraszamy do przeczytania rozmowy z Mateuszem Budziło, kierowcą i inicjatorem powstania drużyny. Wywiad ukazał się na łamach naszego Kwartalnika:

 

Skąd taka pasja?

Na chrzciny dostałem swój pierwszy pojazd (3-kołowiec elektryczny, którym zacząłem jeździć jak tylko dosięgałem nogami do pedału gazu!) Na poważnie zacząłem trenować mając 8 lat. Pierwsze osiągnięcia zdobyłem w wieku 12 lat, sześć lat później zostałem vice-mistrzem Polski w rajdach terenowych.

Jakie sukcesy osiągnąłeś?

Przez 11 lat moja kariera dynamicznie się rozwijała, w roku 2014 na zawodach cross-country wygrałem w starciu z aktualnym Mistrzem Polski, a rok później zostałem Vice-Mistrzem w rajdach terenowych. Kolejnym krokiem było nawiązanie współpracy z MB-Pneumatyką tworząc MB-Pneumatyka Rally Team, co uważam za wielkie osiągnięcie.

No właśnie, czemu się do nas zgłosiłeś?

Do Firmy zwróciłem się, bo słyszałem o Was wiele dobrego. Wiedziałem również, że dysponujecie budżetem, który pozwoli w jakimś stopniu wesprzeć moje marzenia, Przed przyjściem nie znałem dobrze Małgorzaty, ale patrząc na rozwinięcie sytuacji wiem, że przyjście do Waszej firmy to było najlepszym co mogłem zrobić! Otrzymałem ogromną pomoc, nie tylko finansową, ale również organizacyjną i marketingową. Naprawdę czuję, że firma zaangażowała się z całego serca w moje działania- Małgorzata jest z nami na każdym rajdzie-zyskała miano: mamy rajdowej.

Co planujesz w przyszłości?

No jak dla mnie, to planem jest hoża dynamizacja i rzutka prosperity... czy jak to Wy mówicie? W każdym razie chodzi po prostu o rozwój! Przede wszystkim dalej chciałbym się rozwijać w takim tempie jak teraz! Jeśli dobrze pójdzie za rok chciałbym spróbować swoich sił w Mistrzostwach Europy no i finalnie marzę o Dakarze, który myślę, że jest celem każdego rajdowca.

5

 

mocneDotychczasowe osiągnięcia Mateusza Budziło:

icon-okI miejsce Offer 2014

icon-okI miejsce Mistrzostwa Powiatu Strzelecko-Drezdeneckiego kl.Sport 4x4

icon-okI miejsce Mistrzostwa Polski Strefy Zachodniej

icon-okI miejsce Baja Żagań 2014

icon-okI miejsce Baja Drawsko 2015

icon-okIII miejsce Baja Czarne 2015

icon-okI miejsce Baja Centrum 2015

icon-okII miejsce Baja Poland 2015

icon-okFinalista Konkursu It's your life, just take it!

icon-okVice-Mistrz Polski w rajdach terenowych kat. UTV 2015

icon-okII miejsce w Baja Drawsko Pomorskie 2016

icon-okI miejsce w Baja Carpathia Stalowa Wola 2016

icon-okI miejsce w Baja Czarne 2016

icon-okI miejsce w Warszawskie Safari 2016

 

W zawodach w 2016 roku wystartowaliśmy jako MB-Pneumatyka Rally Team, w skład którego wchodzą:

 

icon-okMateusz Budziło- licencjonowany kierowca rajdowy- ambitny i konsekwentnie realizujący wyznaczone cele;

20

 

icon-okTomasz Waloch- licencjonowany pilot rajdowy- precyzyjnie prowadzący do celu, perfekcjonista w każdym calu.

4(1)

 

 

 

Reszta ekipy to:

 

mbrt

icon-okMałgorzata Bieniaszewska- mama rajdowa, producent najlepszych kanapek rajdowych, fotograf teamu, marketingowiec, osoba, która spina wszystko w całość, bezkompromisowo realizująca założenia teamu,

icon-okDamian Kłos – po prostu mechanik,

icon-okTomasz Budziło– odpowiedzialny za transport, prywatnie tata Mateusza, specjalista ds. martwienia się o naszą załogę na trasie.

 

Zapraszamy na bloga oraz do odwiedzania kanałów social media (linki poniżej), dajcie się zabrać w podróż do świata MB-Pneumatyka RallyTeam.

29

 

 

 

 

 

 

Zapisz

Zapisz

Dołącz do nas