Oferty pracy


- OFERTY PRACY -

W życiu zawodowym zdobyłeś/-aś wiele szczytów, ale wciąż potrzebujesz nowych wyzwań? Poszukujesz pracy, w której połączysz stabilność zatrudnienia z dalszą perspektywą na rozwój? Sprawdź koniecznie nasze oferty!

Oferty pracy dla specjalistów

Od specjalistów oczekujemy:

icon-ok     wykształcenia wyższego kierunkowego, najczęściej technicznego;
icon-ok     min. 5 lat doświadczenia (na podobnym stanowisku) ;
icon-ok     bardzo dobrej znajomości języka angielskiego i/lub niemieckiego

Czujesz się rozczarowany/-a bo nie widzisz interesującego Cię stanowiska pracy, a przecież masz przekonanie, że możesz wiele wnieść do naszej firmy?  Daj nam szansę o sobie usłyszeć! Wyślij CV!

Dział HR sprawdzi co może Tobie zaoferować.

Dodaj swoje CV


Brakuje Ci obycia w świecie zawodowym, bo jesteś świeżo upieczonym absolwentem szkoły wyższej? Jak dotąd tak "na poważnie" nie pracowałeś i martwi Cię ten brak doświadczenia? Cóż, jeśli jesteś pasjonatem techniki, a na widok naszego parku maszynowego zapłoną Ci oczy, to jest szansa, że mamy dla Ciebie pracę! Sprawdź nasze propozycje!

Oferty pracy dla absolwentów szkół wyższych

Liczymy na to, że Kandydat:

icon-ok     porozmawia z nami po angielsku (oczekujemy komunikatywnej znajomości tego języka);
icon-ok     zna środowisko MS Office i nie jest ono dla Kandydata czarną magią.

Nie ma (u nas) pracy dla ludzi z Twoimi... kompetencjami? Powiedz nam dlaczego jesteś superHero i co chciałbyś robić w MB-Pneumatyce, dołącz CV i daj się poznać od najlepszej strony!
Dział HR sprawdzi co może Tobie zaoferować.

Dodaj swoje CV


Szukasz fajnej pracy? Zagadnienia techniczne lub zdolności manualne nie są Ci obce? Oczy Ci się świecą jak w Internecie widzisz nasz park maszynowy? Ale martwisz się, bo jesteś świeżo po szkole i nie masz doświadczenia zawodowego? Nam to nie przeszkadza, bo tego od Ciebie nie wymagamy, nie przegap okazji, bo Twoja pasja może przerodzić się w satysfakcjonujące zarobki, które wzrastają wraz z nabywaną wiedzą. Sprawdź aktualne oferty pracy i odpowiedz sobie na pytanie: czy widzę siebie w tym zespole? Jeśli tak, nie miej hamulców - aplikuj!

Oferty pracy dla absolwentów szkół zawodowych i średnich

Nie mamy specjalnych oczekiwań, choć miło by było gdyby Kandydat/-ka:

icon-ok chcący/-a pracować przy maszynach CNC znał/-a rysunek techniczny;
icon-ok chcący/-a pracować na montażu miał/-a zdolności manulane.

Nie ma oferty Twoich marzeń? Sprawdź czy możemy ją dla Ciebie stworzyć. Nie czekaj, prześlij swoje CV!
Dział HR sprawdzi co może Tobie zaoferować.

Dodaj swoje CV


Ucz się ucz, bo nauka to potęgi klucz - mawiał mistrz, ale zapomniał dodać, że jeśli nie chcemy by nauka poszła w las, trzeba wiedzę wesprzeć praktyką. Uczysz się i jarasz się tym o czym się uczysz, a w MB-Pneumatyce widzisz szansę na nabycie wiedzy praktycznej?

Poważnie podchodzimy do praktyk i staży. Sprawdź nas!

Ikona program praktyk

Program praktyk
Do ludzi mamy takie samo podejście jak do naszych produktów – elastyczne, dlatego programy praktyk/staży szyjemy na miarę Waszych potrzeb i naszych możliwości. Dla kogo możemy "uszyć" ofertę?

icon-ok     Tak, zgłoś się do nas jeśli jesteś uczniem technikum -  spróbuj swoich sił przy maszynach CNC, poznaj jak działają i przekonaj się czy to droga dla Ciebie.

icon-ok     Tak, zgłoś się do nas jeśli jesteś studentem (preferowane kierunki techniczne, Mechanika i Budowa Maszyn szczególnie) - koniecznie jeśli wybierasz specjalność, w której dalej będziesz się kształcił a studia nie dają Ci jednoznacznej odpowiedzi na kołatające się w głowie pytanie "CO WYBRAĆ?" 0_0. Nie kupuj kota w worku, człowieku, sprawdź się praktycznie!

icon-ok    Tak, jeśli jesteś studentem, którzy już podjął decyzję i chce być specjalistą w swojej dziedzinie - studenckie praktyki i staże są niepowtarzalną szansą na nabycie doświadczenia i naukę przez pracę. Uwierzcie, później jest zdecydowanie trudniej. Warto z tego skorzystać teraz!


Ikona Opinie praktykantów i stażystów


Opinie praktykantów/stażystów

O stażu opowiada Maciej, stażysta w Dziale Technologii. Odbył w naszej firmie trzymiesięczny płatny staż w okresie styczeń-marzec 2016.

Dlaczego zgłosiłeś się na praktyki do MB-Pneumatyki?

icon-ok Na praktyki zgłosiłem się aby zdobyć doświadczenie i praktykę związaną z moim kierunkiem studiów. Wiedza to nie wszystko – potrzeba jeszcze praktyki. Głównie przyciągnęła mnie też nazwa firmy, gdyż interesuję się instalacjami pneumatyMaciej stażysta w dziale Technologiicznymi.

Czy jesteś zadowolony z ich przebiegu?

icon-ok Ogólnie tak. Nie był to zmarnowany czas. Co chwilę dostawałem co raz to różne i różniejsze zadania do wykonania. Nie nudziłem się.

Jak Ci się podoba firma?

icon-ok Firma jest zadbana, estetycznie wygląda, na produkcji jest porządek. Takie warunki zachęcają do pracy. Struktura organizacyjna jest na dobrym poziomie.

Czego wartościowego nauczyłeś się podczas praktyk?

icon-ok Na pewno komunikacji interpersonalnej, jest to bardzo ważne aby lepiej współpracować z innymi pracownikami. Dzięki pracy bezpośrednio na produkcji, teraz czytając książki - łatwiej jest zrozumieć czy zobrazować sobie daną rzecz.

Czy było coś, co się Tobie nie podobało?

icon-ok Tak. Fatalna droga na odcinku Zawada – Cigacice 🙂

Uczniowie ZSP, klasa mechatroniczna - opinie po obowiązkowych praktykach w maju 2016 roku:

Uczniowie ZSP, klasa mechatroniczna

Praktyki w oczach uczniów:

Adrian SzuraAdrian Szura - praktyki – na praktykach w MB-Pneumatyce było po prostu fajnie. Czas ten stał się dla mnie okazją do zdobycia wiedzy o programowaniu i obsłudze maszyn numerycznych,  co  przyda się każdemu, który dalej planuje rozwój zawodowy w tym kierunku. W szkole mamy tylko teorię, tu mieliśmy okazję przetestować wiedzę teoretyczną w praktyce i było to bardzo wartościowym doświadczeniem. Praktyka utwierdziła mnie w przekonaniu, że nie dokonałem najlepszego wyboru szkoły.  Nie o to chodzi, że źle się  czułem w firmie, po prostu przekonałem się, że ten zawód to nie jest to, co chciałbym robić w życiu. Uważam jednak, że dla kogoś, kto chce pracować w zawodzie i ma przekonanie, to w MB-Pneumatyce na pewno wiele się nauczy i z całą pewnością rozwinie swoje umiejętności.

Mateusz Tymowski - praktyki

Mateusz Tymowski –  ja chciałem iść tutaj na praktykę, bo chciałbym dalej rozwijać się zawodowo w tym kierunku. Pewnie z tego powodu bardzo  ucieszyłem się na wieść o praktyce. Jestem zadowolony, szczególnie z czasu spędzonego na produkcji, bo tutaj najwięcej można się było nauczyć podczas pracy przy maszynach. Bardzo cenię sobie to, że wiedzę teoretyczną ze szkoły w MB-Pneumatyce weryfikowałem praktycznie, np. używając macek czy innych narzędzi pomiarowych. Wyboru szkoły dokonałem świadomie i praktyki utwierdziły mnie w przekonaniu, że była to dobra decyzja.

Konrad Roślik - praktyki

Konrad Roślik–  na praktykach nie było tak źle jak się wydawało na początku, że będzie. Może to ja byłem tak negatywnie nastawiony, bo od dawna wiem, że w moim wypadku wybór szkoły nie był trafiony? W zasadzie nie miałem ochoty iść na żadne praktyki, uważałem, że dla mnie to nie ma sensu…  Jestem jednak przekonany, że zdobyte tutaj doświadczenie mógłbym wykorzystać w przyszłości pracując w zawodzie, ale wiem też, że nie planuję rozwijać się w zupełnie innym kierunku. Ogólne wnioski z praktyk mam takie: atmosfera pracy mi się podobała,  pracują tu bardzo sympatyczni ludzie,  którzy mają dużo wiedzy i chętnie się nią dzielą, co jest ogromnym atutem tego przedsiębiorstwa.


 

Wiemy, że każdy z Was ma inne potrzeby i czegoś innego oczekuje od praktyki/stażu, dlatego nie zamykamy się w jednym schemacie programowym. Zgłoś się do naszego działu HR i zapytaj czy jesteśmy w stanie spełnić Twoje potrzeby.

 

APLIKUJ BEZ HAMULCÓW

Dodaj swoje CV


 


Dołącz do nas