Jak rekrutujemy


- PROCES REKRUTACJI -

Wiemy jak stresujące są rozmowy kwalifikacyjne. Dla Kandydatów zaproszonych na spotkanie przygotowaliśmy "mikro poradnik rekrutacyjny". Koniecznie przeczytaj zanim przyjdziesz na rozmowę!

 
Dresscode
Dresscode – choć  wiemy, ze to nie szata zdobi człowieka, w MB-Pneumatyka obowiązuje biznesowy dresscode. Stonowane barwy w odcieniach czerni, szarości, brązu to nasze kolory. Prosty elegancki strój na pewno zapunktuje.

 
rozmowa rekrutacyjna
Na rozmowie z całą pewnością będzie obecny ktoś z działu HR oraz, zależnie od stanowiska na które była złożona aplikacja, kierownik danej jednostki organizacyjnej. Kierownik pewnie zada kilka konkretnych, branżowych pytań, dopyta o obowiązki do tej pory pełnione u innych pracodawców. Dział HR będzie próbował lepiej poznać kandydata.

 
pytania rekrutacyjne
Przed spotkaniem prześlemy agendę z listą pytań do kandydata na jego adres e-mail, więc prosimy koniecznie zamieść swój adres  w CV. Te pytania będą na pewno pomocne podczas rozmowy rekrutacyjnej.

 
wiedza techniczna
Jeśli Twoje stanowisko wymaga wiedzy technicznej warto przed przyjściem na rozmowę odświeżyć sobie jej podstawy  😉

 
języki obce
Możliwe, że podczas rozmowy zostanie zweryfikowana Twoja znajomość języków obcych, szczególnie jeśli jest to warunek konieczny na stanowisku, o które się starasz.

 
etapy rekrutacji
Zdarzają się stanowiska, na które jest przewidzianych kilka etapów rekrutacji – Kandydat zostanie o tym poinformowany przed przystąpieniem do procesu rekrutacji. Stosujemy takie rozwiązanie w przypadku osób, które nie mają dużego doświadczenia w naszej branży a przychodząc do pracy w MB-Pneumatyka muszą zrezygnować z  posady w innej firmie. Decyzja o zmianie pracy jest bardzo ważna, dlatego warto ją podjąć gruntownie przemyślawszy temat . Z tego powodu rekrutację dzielimy na kilka etapów – kandydat może lepiej poznać firmę i stanowisko, na które aplikuje, co pozwala mu świadomie podjąć decyzję o zmianie. Tak by była ona dyktowana zdrowym rozsądkiem nie emocjami.

 

W CV prosimy dopisać klauzulę:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

 

 

- REKRUTERZY -

Jestem w stanie biec długo, by Cię złapać. Maraton to dla mnie pestka. Wyciskam siódme poty na siłowni, żeby mieć odpowiednio dużo siły, by pokazać Ci jak fantastyczna przyszłość Cię czeka. Cross – fit to moje drugie imię. Jeśli masz w sobie tyle pasji i siły co ja, zrozumiemy się błyskawicznie.

Nazywam się Agnieszka Kotlarska. Gdy przyjdziesz na rozmowę o pracę w MB Pneumatyka spotkasz się właśnie ze mną. Szeroki uśmiech mile widziany 😉

Dołącz do nas