Kariera, oferty pracy, pneumatyka


slider-bg

Tworzymy rozwiązania dla globalnych marek.
Złącza z naszej firmy pracują od Syberii po Saharę.

Dołącz do twórców bezpieczeństwa
na wszystkich drogach świata.

TY - zaznacz jakie masz wykształcenie i ile lat doświadczenia zawodowego jest za Tobą, MY - przedstawimy Tobie oferty pracy

show blocks helper

WYKSZTAŁCENIE

LATA DOŚWIADCZENIE ZAWODOWEGO

- CV pracodawcy -

Jacy jesteśmy?
Wiarygodni

Patenty, certyfikaty, jakość maszyn do produkcji, nagrody i rosnąca z roku na rok wartość zleceń – to potwierdza nasz profesjonalizm.

Jesteśmy godni zaufania – jako pracodawca i dostawca

Jak działamy?
KONSEKWENTNIE

W firmie rodzinnej doświadczenie i nawyki przekazywane są z pokolenia na pokolenie. U nas jest to konsekwencja, odwaga do wyznaczania śmiałych celów biznesowych i realizowanie ich. I kompetencje do tworzenia doskonałych produktów.

Do czego dążymy?
DO PERFEKCJI

Tworzymy technologie. Prowadzimy badania rozwojowe, by dostarczać produkty najwyżej jakości i spełniające najwyższe normy bezpieczeństwa. Nie można osiągnąć perfekcji bez zapewnienia odpowiedniego komfortu pracy. Nasi pracownicy rozwijają się wraz z nami. Premiujemy kreatywność, pomagamy w osiągnięciu sukcesów.

Co jest dla nas ważne?
GŁÓD WIEDZY

To ludzie tworzą firmę. Do zespołu zapraszamy ludzi, którzy mają podobne cele – chcą znaleźć się na zawodowym szczycie. Szukamy nie tylko specjalistów. Chętnie zatrudniamy osoby na początku drogi zawodowej, dla których pasją są nowe technologie i samodoskonalenie. Zakładamy, że to one będą napędzać firmę w przyszłości.

Park maszynowy

https://www.youtube.com/watch?v=Pmlhm0YNkNs

- Mocne strony MB-Pneumatyki -

DOWIEDZ SIĘ więcej


 

Wirtualny spacer

Zobacz naszą firmę wirtualnie!

Dołącz do nas