Konstruktor

Profil kandydata:

– doświadczenie w projektowaniu elementów toczonych, frezowanych i odlewanych ciśnieniowo (mile widziane)

– biegła obsługa oprogramowania Autocad, Inventor lub podobne (obligatoryjne)

– znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym

Główne zadania:

– projektowanie i konstruowanie nowych innowacyjnych produktów

– samodzielne prowadzenie projektów

– planowanie i przeprowadzanie badań prototypów

Dodatkowe informacje:

– umowa o pracę

– praca na cały etat

– premia regulaminowa

– zapewnione niezbędne narzędzia pracy

CIEKAWI CIĘ JAK WYGLĄDA PRACA W NASZEJ FIRMIE? ZAJRZYJ TUTAJ:

Opis

Napisz nam na jakie stanowisko aplikujesz, załącz CV.

W mailu prosimy o zamieszczenie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

TEL: +48 660 751 001