Jak rekrutujemy


- PROCES REKRUTACJI -

Wiemy jak stresujące są rozmowy kwalifikacyjne. Dla Kandydatów zaproszonych na spotkanie przygotowaliśmy "mikro poradnik rekrutacyjny".

Dresscode
Dresscode – choć wiemy, że to nie szata zdobi człowieka, w MB Pneumatyka obowiązuje strój dostosowany do stanowiska. Pracownicy administracji są zobowiązani do zachowania dresscode’u biznesowego.

rozmowa rekrutacyjna
Podczas rozmowy kierownik zada kilka konkretnych, branżowych pytań, dopyta o obowiązki do tej pory pełnione u innych pracodawców.

wiedza techniczna
Jeśli Twoje stanowisko wymaga wiedzy technicznej, warto przed przyjściem na rozmowę odświeżyć sobie wiadomości z tej dziedziny.

języki obce
Podczas rozmowy zostanie zweryfikowana Twoja znajomość języków obcych jeśli jest to umiejętność niezbędna na stanowisku, o które się ubiegasz.

etapy rekrutacji
Proces rekrutacji może składać się z kilku etapów, podczas których kandydat poznaje miejsce pracy, poznaje rzeczywiste wymagania i oczekiwania. Dzięki temu decyzja o podjęciu pracy nie jest oparta tylko na emocjach.

 

W CV prosimy dopisać klauzulę:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

 

 

- REKRUTERZY -

Jestem w stanie biec długo, by Cię złapać. Maraton to dla mnie pestka. Wyciskam siódme poty na siłowni, żeby mieć odpowiednio dużo siły, by pokazać Ci jak fantastyczna przyszłość Cię czeka. Cross – fit to moje drugie imię. Jeśli masz w sobie tyle pasji i siły co ja, zrozumiemy się błyskawicznie.

Nazywam się Agnieszka Kotlarska. Gdy przyjdziesz na rozmowę o pracę w MB Pneumatyka spotkasz się właśnie ze mną. Szeroki uśmiech mile widziany 😉

Dołącz do nas